Trener Osobisty | O Mnie
2052
page,page-id-2052,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O Mnie

O Mnie

Coach naturalnej metody biegowej POSE

Witam na mojej stronie: trenera personalnego, coach’a naturalnej metody biegowej POSE, doradcy z zakresu żywienia, dietetyki i suplementacji … zwykłego pasjonata sportu, wszelkiej aktywności sportowej, zdrowego stylu życia; osoby chętnie dzielącej się posiadaną wiedzą, doświadczeniem i cieszącej się z tego, że może realizować się w tym, co bardzo lubi.

Treningi siłowe0%
Treningi fitness0%
Porady dietetyczne0%
Treningi biegowe0%
1998

Instruktor sportów siłowych

2010

Instruktor nordic walking

2011

Dietetyka i suplementacja w sporcie

2013

Mjollnir CrossFit

Chciałbym na początku bardzo krótko wspomnieć o tym, że z pasją, jako życiowym hobby, uczestniczyłem w kursach, szkoleniach i studiach, które sprawiły, że moja wiedza na temat pracy z ciałem jest kompletna i potwierdzona kwalifikacjami m.in.: AWF Wrocław 1998 (Instruktor sportów siłowych), Nordwalk Wrocław 2010 (Instruktor nordic walking), AWF Gdańsk 2011 (Dietetyka i suplementacja w sporcie), Chałupy 2013 (Mjollnir CrossFit), Cologne 2014 Pose Tech (Pose – metoda biegowa), i.in.

Od wielu lat pomagam ludziom osiągnąć wyznaczone cele, zrealizować marzenia. Nie byłbym szczery mówiąc, że zawsze udaje się to w 100%. Bywa, że mimo wspólnych starań, ktoś poddaje się w połowie drogi. Z założonych 40kg redukcji, udaje się zrealizować 25-30kg. Z planowanych 2 m-cy treningów, współpraca kończy się w połowie – z sukcesem również połowicznym. Powody, przyczyny i przeszkody są różne, nie zawsze zależne od nas samych.

W zdecydowanej jednak większości przypadków osiągamy zamierzony cel, a czasami – nawet decydujemy się na dodatkowe wyzwania – wszystko oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Niegdyś otyłe osoby, cieszą się teraz zgrabnym wyglądem. Ludzie z problemami kondycyjnymi zaczynają biegać, trenować i sprawdzać się w zorganizowanych imprezach biegowych.

Sfrustrowane upływem czasu osoby odzyskują witalność, wiarę w siebie i znajdują szczęście w codziennych aktywnościach na świeżym powietrzu czy w klubach fitness.

Dotknięta otyłością młodzież (mocno przetworzona żywność, brak dobrych nawyków żywieniowych, niewielka ilość ruchu, schorzenia itp.), wraz z widocznymi postępami w wyglądzie odzyskuje pewność siebie i obiera właściwy kierunek na kolejne lata życia.

Panowie z brzuszkiem, z nieuświadomionym kryzysem wieku średniego, odnajdują wiarę w sens pracy nad własnym – coraz „młodszym” – ciałem, a ich dojrzałe żony z niecierpliwością wyczekują wiosny, aby nową dopasowaną kreacją ukoronować długie godziny spędzone na pracy nad własnym ciałem.

Miałem przyjemność pracy z wieloma ludźmi obojga płci, z małżeństwami, parami, rodzeństwem, młodocianymi, jak również osobami powyżej 60-go roku życia. Każda forma współpracy przebiega w indywidualny sposób i tworzy się podczas pierwszych kilku spotkań. Różnimy się wszyscy od siebie i również różnią się nasze potrzeby, preferencje, możliwości psychofizyczne, jak i ograniczenia zdrowotne, ruchowe, czy zwyczajnie możliwości czasowe. Zajęcia odbywają się w dowolnym miejscu we Wrocławiu i okolicach, gdzie tylko jest taka możliwość tj.: klubach fitness, domach klientów czy na świeżym powietrzu. Nie potrzebujemy wielu przyrządów i specjalistycznych maszyn (choć niektóre ułatwiają zadanie), aby wykonać efektywny trening, wystarczy własne ciało i siła grawitacji

Opinie na temat mojej pracy: